יומנו של מונטי : פרק א

היי אני מונטי,

כן ההוא מהפוסט הקודם.

בינתיים עד שהדברים מתארגנים פה להשקת המקום וכלל הקורסים והמוצרים אני אתן לכם פה בריף קצר מה הולך בחווה… אז ככה – יש פה את הקבועים טאצ'י \ ראלף ולורן \ ג'ק וראסל וג'נאטו – למרות שג'נטו כבר מצא בית ( תכלס לא עף עליו כל כך…) .

 

המלך – עם טאצ'י יחד עם ג'ק וראסל הגורים

 

כל שלושה שבועות בערך, מגיעים אלינו אורחים, ת'כלס מעניינים החברה, מגיעים מת"א , שדרות, באר שבע , קדרון (לא הכרתי בכלל עד שהוא הגיע) ווואלה כולם סבבה כזה ראש טוב, בהתחלה קצת קשה להם כי הם "בהתאקלמות " אבל מהיום השלישי הם נכנסים לקצב שלנו , קצת ראגיי על הבוקר – מידי פעם אנחנו שומעים גלגצ מבינים שכל המדינה בפקקים ואנחנו בארצה בשמש .. חחחח…

ג'נטו – נתגעגע אליך חבר !

 

שלא תבינו לא נכון, עובדים פה החבר'ה, לקשוחים ביותר יש לו"ז צפוף, שני אימונים ביום, משמעת, אחריות , הבחורצי'ק עם הכיפה על הראש, מחדיר בהם תורה – נשבע לכם שלא ראיתם מלונאה מתפלל מנחה ככה בחיים שלכם !!

אני למזלי, קיבלתי שני ילדים, מתוקים אחד משדרות ואחד מסעד, אנחנו עושים קורס ביחד, אני עוזר להם לצבור יותר בטחון עצמי ותחושת אחריות ומסוגלות והם מפנקים לי את הפוני :).. בכלל בוחרים אותי כל הילדים, אבל זה בגלל השרירים המקורזלים שלי.

 

לורן האיש והאגדה – מרחרח בשטח למצוא את אחיו ראלף

 

אתמול קיבלנו צו לחופשת פסח, קייטנת מאלפים צעירים, קבוצת ילדים משדות הנגב ושדרות, מגיעים לחווה לחמישה ימים של אילופים והתכייפות – פייר הם תמיד הורסים לי את  הרסטות שטח שלי, אבל כל כלב בא יומו חברים !

בסנאפצט של החווה עידכנו  שבקרוב יחלקו הזמנות, יגיע ספר לתת לנו תספורת, פן ומניקור ותהיה פה מיני – חגיגה.מבטיח לעדכן מידי פעם – מה נשמע ומה קורה .

יש לי ווטסאפ במחשב למי שבא לו לקשקש  – ואני זמין בפייס-דוג למי שרוצה לעדכן .

צ'או בינתיים

שלכם ,
מונטי

השארת תגובה