הכלבה זוזי ושלושת הגמדים

מכירים את זה שאתם בטירוף של תחילת היחסים, עוברים אצל חברים ויש להם כלב, הוא נדבק אליכם כי אתם מאוהבים והכל נדבק אליכם כי אתם בשלב מדבק בחיים..

יצאתם משם והיא:

" ממי- נראה לי שבא לי כלב"

הוא- "ממי – קראת את המחשבות שלי !!! אנחנו נהיה הורים מדהימים !!"..

מכאן הדרך לחבר על 4 די פשוטה- פייסבוק, חבר שמתנדב ב"תנו לחיות לחיות"- קטן\גדול – ג'ינגי\ שחרחר – זכר\ נקבה – בום!

וטרניר – חבילת עיקור ואתם עוד מעט שם… הבית מלא באווירה מדהימה.. ניחוחות של אהבה באוויר – כולם זוכים… לבבות..אהבה חופשית.

אחרי שנתיים חתונה – אפילו שוקלים להביא אותה לחופה,

הוא-  "שתלך עם האחיניות שלי "..

היא חושבת בראש "שיגיש לי את הטבעת "..

החתונה עוברת, שנתיים של אהבה אינסופית – ועונת החסידות החלה – כמו פטריות אחרי הגשם שלא מוכן להגיע בסוף נובמבר  – כל החברות והחברים מצפים וגם אנחנו.. מקוננים בבית, אוספים ציוד –

הוא- " מל"ג בעומר כיתה ח' לא אספתי כל כך הרבה קרשים"..

היא אומרת " עוד – עוד – עוד – איקאה פינת אהרונסון 7, חולון! "

הילדה המהממת יצאה בבריאות שלמה- הגעתם הביתה נושמים לרווחה – ובקצה של החצר מתחילה לרוץ אליכם, החברה הכי טובה שלכם, בהתלהבות על היא מריחה את התינוקת החדשה, רוצה להיות הראשונה שמלקקת, הראשונה שמחבקת, היא קיבלה אחות חדשה – STOP!!!!

זוזי – ברוכה הבאה או ברוכה הצידה –

"לא עכשיו", "אחכ" , "זוזי", "צאי מפה" ," זוזי- זוזי- זוזי", "בערב", "מחר" , "שבת אני כולי שלך" ," איזה כייף לך בחוץ לבד", "שטיות קר- נשים לה מזרון", "החיים של כלב הם חיי טבע לא בית"… זוזי הגיעה והיא פה להישאר.

זוזי- החברה הכי טובה, לא ביצעה את ההתאמה מול המשפחה בנוגע להרחבה, לא היה טפוסלוגיה ממנהל מקרקעי ישראל, השהות החוקית שלה נגמרה – אין עובדים זרים!

זוזי מתחילה לדבר לעצמה- בהתחלה היא חושבת שהיא חתול אז היא מביאה מנחות (ת'כלס זה חמוד – אבל עצם של פרה מתה לאמא שמניקה ולילדה נקייה וצחורה זה פחות מתאים – זוזייייי!!! ) ,

אז היא הפכה להיות שומרת סף– כל מי שזז ומתקרב היא נובחת (שינה זה הדבר הכי מקודש בעולם שיש ילד-היא – "נשבעת שאני חונקת את מי שמעירה אותה!!!" ) –

אז זוזי מתחילה לחפש חברים, היא מוצאת אותם בדמות גמדים- כן האלו שיש בגינה, החמודים האלו מהמשתלה, שלאף פעם לא נעים לקנות 1 שלא יהיה לבד – אז קונים 3 !!!

כשראיתי ש"זוזי" מתייחסת לכל גמד בנפרד ונותנת לכל אחד לק של אהבה, ולגמד הכי חמוד היא הביאה את הנעליים של השכנה – הבנתי שהיא צריכה פסיכולוג כלבים – אבל זה לפוסט אחר!

חברים יקרים – אתם מצפים לילד בפעם הראשונה או נוסף, תכינו את הבית, תיצרו את ההתניות הנכונות החל מרגע הקינון . כל כך כייף לילדים לגדול עם כלבים ולא עם זוזים.

תבדקו האם פינת השינה שלה  במקום הנכון, האם האוכל צריך לעבור מקום או להרים למקום שלא יצור סכסוכי טריטוריה.

תקפידו על שילוב של טיול ילדים וכלבים, שתפו את הכלבים בתהליך, חשיפה איטית לילד\ה יגרום לו להבין שיש עוד חבר בבית.

ההיררכיה תיבנה כאשר אתם תפנו מקום ותייצרו עבור כלבכם את המיקום החדש שלו..

מתלבטים- חוששים- בא לכם לעוץ עצה לפני ש"זוזי" מתחילה לתקשר עם עולמות עליונים – אני כאן בשבילכם ..

אבי ביטון- דוג טאצ'

אילוף כלבים ברמה שלא הכרתם

2 תגובות
  1. DogTouch הגב

    הצחקת אותי 🙂

השארת תגובה