קצת עלינו

בן זוג, אבא, שחקן תיאטרון ואלפא בלהקות הכלבים הרבות שלי.

אני מאמין כי ניסיון אמיתי באילוף כלבים הוא זמן ואינטנסיביות עם הכלבים ובעליהם, השילוב של השניים מאפשר לי לשלוף כלים שונים ומגוונים לסיטואציות שונות ומאפשר ללקוחות שלי לדעת שיש תמיד מענה יצירתי ומגוון לכל נושא.

ההתחלה המקצועית שלי הייתה ב-2002 עת התגייסתי ליחידת "עוקץ", מלוחם בהכשרה, לשירות מבצעי מרתק יחד עם "ג'וניור"החבר הכי טוב שלי ועד להכשרתי כמדריך וכראש מדור בתחום החנ"מ. העבודה עם כלבי עבודה, מלאי יצר וסביבת העבודה בתחומי התקיפה והמרדפים הכניסו בי את הדרייב הנכון לצלול לעומק עולם הכלבים.

בשמונה השנים מאז השחרור, הספקתי לעבוד עם כלבים בתחומים רבים בארץ ובחו"ל, סיימתי בהצטיינות קורס לטיפול באמצעות בע"ח במכללת ספיר וניהלתי מסגרות שונות בתחומי האילוף.

הגיוון בין עבודה אזרחית / טיפולית לבין עבודה אבטחתית יצרה אצלי חדות לזיהוי המוטיבים הטובים של הכלב אל מול בעיות ההתנהגות והתסמינים שלהן.

אני מאמין שכל כלב או כלבה מגיב שונה ומנסה את הבעלים ואת המאלפים בצורה שונה. לכן, אני מאמין בשפה התיאטרלית, כזו שמאפשרת לי לדבר עם הכלב בכל שפה ובכל יבשת. שפת גוף המלווה בטונציה והתניות יכולות לגרום לכלב שחונך בצרפתית  לדבר איתי בשפה פשוטה.

"(לעיתים) לא מספיק מאה אחוז מאמץ, דרושות תוצאות."

לדבר על כמות כלבי הבית והעבודה שאילפתי אינם מדד איכותי ללא תוצאות, גם 100% מאמץ לעיתים לא מביאים אותנו אל הארץ המובטחת. לכן – בדוג טאצ' אנחנו מאמינים בשיטת אילופי הפנסיון בו הכלב מגיע לסדרת חינוך מקצועית ללא פשרות המאפשרת השגת תוצאות!

השילוב  בין האילופים היומיומים בלהקת הפנסיון לבין העבודה איתכם, בעלי הכלבים, היא הדרך לקבל תוצאות שיישארו לאורך זמן.

אין אדם שלא למדתי ממנו והשכלתי וכך גם עם כלבים, המפגשים היומיומיים שלי מוכיחים לי כל פעם מחדש שהם לא רק החברים הכי טובים שלנו, הם גם מנהיגים בדרכם שלהם.

חיי עם כלבים

2016:

  •  הקמת חברת Dog Touch 
  • מנהל הביטחון והכלבנות, הסמכת כלבנים עבור חברת "כלבי אשמורת".

2012- 2015:   

עובד חברת DIAGNOSE ישראל:

  • מנהל פרויקט במעברי הגבול בדרום (עוטף עזה ועוטף חברון) : אחראי על הכשרת הצוותים, כשירות הכלבים והיכולות הביצועיות של הכלבנים הנמצאים תחת פיקוחי.

2010-2012:

 חברת  DOGSENS

  • ראש צוות כלבנים (3 כלבנים) במעבר כרם שלום.
  • מדריך בחברה, במסגרת התפקיד: הדרכת הכלבנים במעברי עוטף עזה וחברון, הכשרת כלבים, הסמכת כלבנים ושמירת כשירויות.
  • הכשרת צוות מדריכים למשטרה הפדראלית בברזיל: הכנת כלבים ,הכשרת כלבים, חיפוש חנ"מ, קורס מדריכים – כחלק מהכנה לפרויקט מונידאל 2014.  

2011-היום:

  • מרצה במכללת ספיר בנושא טיפול בסיוע הכלבים במסגרת לימודי תרפיה בעזרת בע"ח.
  • ביצוע פרויקט חדשני לעיריית כפר סבא, בנושא פריצות וגניבות,במסגרת הפרויקט: הכשרת כלבים לניגוח טקטי ותפיסת ברחן. ירידה של 70% בדיווח על פריצות וגניבות.

2007-2008:

הקמת צוות של 2 כלבים ו-2 כלבנים לגילוי סמים בכבודה במכסיקו.  

שירות צבאי        

  • שירות קרבי מלא ביחידת "עוקץ" שחרור בדרגת סמ"ר בקבע – מד"ר חטיבה צפונית חנ"מ.