אילוף גורים דרייב גבוה

הכלב של השכנים הוא רובוט, צייתן , עושה על דבר שאומרים לו, רץ במהירות שיא לתפוס את הפריזבי בים, עומד על המשמר על פי פקודה ולא מזיז עפעף … בא לי גם!!!

שגר של מלנואה, רועה גרמני, רועה הולנדי וגורים נוספים לדורות של כלבים אשר שימשו כלבי ציד או עבודה הם הכי יפים ומרגשים. גור קטן, עם עיניים לומדות – עיניים שבוחנות כל צעד שאתה עושה ומחכה  להזדמנות לשים עליך את הטלפיים הגדולות שלו… גורים דומיננטים המחפשים את הדרך להיות מנהלי הלהקה – אלפא (מנהיגים) מטבעם!

כלבים בעלי יצר גבוה, הם כלבים נהדרים ויש לדעת איך לעבוד איתם ולהתייחס אליהם. הם לא מתאימים לכל תא משפחתי ויש לקחת פרמטרים רבים באימוץ או רכישה שלהם בכדי שההתאמה תהיה אופטימלית.

  • כלים באילוף החל מגיל צעיר.
  • עבודה רציפה ואיתנה לאורך כל הדרך – הם בוחנים אותך מגיל צעיר.
  • התניות ברורות ויצירת מסגרת מחייבת לכל הלהקה.
  • פתרונות מידיים לנסינות ולבחינה של הכלב.

לאורך 14 שנים, אבי ביטון, מתמחה בעבודה עם כלבי עבודה לצרכי בטחון, סריקת חנ"מ, סריקת סמים, עבודות אבטחה ותקיפה. זוהי מיומנות המצריכה ניסיון רב הן בעבודה על סוגים שונים של כלבים והן עבודה עם בעלי כלבים. נחישות ורגישות הן שם המשחק, כאשר כל פעם יש לשחק עם המאזניים בכדי שהסיטואציה תקבל את המענה המושלם. 

איך זה עובד?

האילוף יתפרס במשך כשבועיים.

במשך השבוע הראשון הגור יהיה בפנסיון, יחד עם להקת הכלבים של הפנסיון. במשך שבוע זה יעבור הכלב אימונים יומיומיים וייכנס לשגרת אימונים חזקה שתאפשר הטמעה של כל ההתניות הנכונות.

במשך השבוע השני יצטרף הבעלים של הכלב ל-3  אימונים משותפים.

באימונים אלו נעבור על כל ההתניות הנכונות עם הכלב, נעבוד על אדישות אל מול אוכל וחיות אחרות, פקודות ויצירת רצף התנהגותי.

כל האימונים יתקיימו בפנסיון החברה – זאת בכדי לשמור על רצף וחשיפה.

בזמן זה, יקבלו בעלי הכלב הנחיות להכנת הבית לחזרת הכלב, בכדי שיהיה קל ונעים יותר להחזירו לבית המשפחה.

איך מתחילים: מלאו פרטים – אנו ניצור עמכם קשר בהקדם.

לפרטים ומחיר – אילוף גורים

""מי שאמר שאתה לא יכול לקנות אושר לא חשב על גורי כלבים" (ג'ין היל)

שאלות ותשובות

 באיזה גיל ניתן להכניס את הגור? 

אבי: החל משלושה חודשים, לאחר קבלת חיסון משושה. 

איזה סוג של כלבים ניתן להכניס? 

אבי: ישנם סוגים שונים של כלבים בעלי יצר גבוה. השכיחים ביותר הם רועים גרמניים, מלונאה, בורדר קולי.. כמובן שישנם גם כלבים מעורבים עם יצר גבוהה. 

מה ההבדל בין אילוף פנסיון לבין אילוף גורים? 

אבי: גזע הכלב משנה מאוד את האילוף, יצר גבוה מצריך טיפול שונה אשר נבנה אל מול הכלב. לעיתים האילופים ארוכים יותר ודורשים יותר ממאלף אחד. 

איך אקבל את הגור בסוף האילוף? 

אבי: כלבים בעלי דרייב גבוה ניחנים ביכולות רבות, בשל הקוטפרטיוביות הקיימת בדרך כלל של כלבים אלו, הגורים מגיעים לרמת משמעת גבוה. כמובן שחשוב לשמר זאת בבית.