ייעוץ לבחירת כלב

לאחר ישיבת משפחה "סוערת" החלטתם שאתם רוצים לאמץ. חבר חדש, על ארבע, שיגיע להיות חלק מהלהקה החדשה ויאפשר לכם אושר, שמחה, הגנה, חום וישלים את התא המשפחתי המדהים שלכם..

אז איך ממשיכים מכאן, כלב גזעי או מעורב? מבית פרטי או מכלבייה\ עמותה? גדול או קטן ? זכר או נקבה? משיר שיער או שיער קצוץ? אנרגטי או עצלני ? … אתם בבית כל היום או בחוץ? יש גינה או גרים בדירה? יש גינת כלבים באזור? יש ילדים? תינוקות … ?

נשמע כבד – לא חייב להיות. אפשרי תמיד ללכת ע"פ הלב, להרגיש ולהתאהב במה שאתם רואים. הכל תלוי בכם, אני יכול לעזור להמליץ, בצורה שכלתנית ומלאת ניסיון ויחד איתם לשער איך הכלב עתיד להיות ולוודא התאמה למשפחה.

כאב הלב הגדול ביותר הוא למסור את הכלב שכל כך רציתם להביא למשפחה, בגלל שהוא לא מתאים יותר להתפתחות המשפחה, לא טוב עם תינוקות, מלא באנרגיות ואתם לא בבית , אפילו השואב לא מצליח לקחת את כל הנשירה שלו בקיץ…

אפשר לפתור את כל זה בצורה פשוטה ונעימה, שתכניס את כל המשפחה לתהליך מרגש, אמיתי וכנה בהחלטה שהולכת לשנות לכל בני המשפחה את החיים בצורה הכי טובה שאפשר לדמיין. חבר חדש, שאוהב ושמח לראות אותכם בכל סיטואציה ומצב זה בערך החבר האולטימטיבי שאנחנו מדמיינים לעצמנו בחיים- בואו נעשה זאת יחד.

איך זה עובד?

החלטתם לצרף כלב, מברוק !

תתקשרו – נקשקש קצת בטלפון ונבין האם מה אתם צריכים- ייעוץ בתהליך  או רק כמה טיפים שניתן לסגור אותם טלפונית.

הייעוץ יתבצע בפני כלל בני המשפחה, חשוב מאוד להכניס את כולם לבחירה הזו, האחריות היא של כולם .

לפני ההגעה לייעוץ, אשלח לכם שאלון בכדי שאוכל להכיר את ההתנהלות היומיומית שלכם והפגישה תהיה יעילה ואפקטיבית.

בפגישה עצמה נעבור על התנאים הבסייסים שלכם לקבלת הכלב הביתה, נעבור על סוגי כלבים בהתאמה לתנאים, נעבור על המוכנות הפיזית של הבית לתהליך, עלויות עתידיות שיש לקחת בחשבון, מציאת אנשי מקצוע הכרחיים להתחלה.

במידה וישנה התאמה מלאה, נמליץ לכם על מספר מקומות שניתן למצוא כלבים ונתקשר לאנשי מקצוע שלנו הפזורים במגוון מקומות בכדי לצמצם לכם את זמן החיפוש.

התקשרו לייעוץ – השיחה עלינו

"הכלב הוא היצור היחיד שאוהב אותך יותר מכפי שאתה אוהב את עצמך" (פריץ פון אונרו)